BYJONG Bütünsel Beden-Zihin-Ruh dengesi ile doğal, sağlıklı bir yaşam için 25. Naturel festivalinde buluşuyoruz!... http://goo.gl/ugdF3B
BİR BAKIŞTA NATUREL 2012

http://youtu.be/PvWYVvrFKqQ

Beden-zihin-ruh dengesi ile doğal, sağlıklı bir yaşam için
25. Naturel festivalinde buluşuyoruz! 

 

Türkiye’de doğal ve sağlıklı yaşam konusunda toplumsal bilincin oluşması ve tüketici alışkanlıklarının yerleşmesine öncülük edenNATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 15-18 Kasım, Perşembe-Pazar günleri Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde yirmibeşinci kez gerçekleştiriliyor. Festivalin radyo sponsoru olan Radyo Voyage, dört gün boyunca festivalde özel müzikleri ile yer alıyor. 

 

NATUREL Festivali’nde bu yıl, Türkiye’nin yanısıra Almanya, Hindistan, Hollanda, İngiltere ve Kanada’dan konuşmacılar yoğun bir bilgi paylaşımı gerçekleştiriyor. Festivalde doğal yaşamın gündelik hayata yansımaları olan çeşitli hizmet ve ürünler tanıtılıyor ve dört gün boyunca, konferanslar, müzik ve dans performansları, albüm ve kitap imza günleri gibi doksanı aşkın farklı aktivite yer alıyor.

BYJONG Bütünsel Yaşam & Kurumsal Etkinlikler ve Eğitimler

 

Festivalin açılışını, Buğday Derneği Başkanı Güneşin Aydemir “Kadınların Dünyamızı Dönüştürmedeki Gücü ve Sorumluluğu” başlıklı konuşması ile yapıyor. Gülüm Pekcan Şimşir’in bu yıl ilk kez Ankara’da sahneye koyduğu Şemsiyenin Altındaki Gerçek gösterisi ve “Benler ve Deri Kanseri ile İlgili Doğru Bildiğimiz Yanlışlar” semineri Uzm Dr. Fügen Erdoğan Çekin tarafından 15 Kasım, Perşembe günü sunuluyor.

16 Kasım, Cuma günü, Doç Dr Nezih Hekim “Uzun Yaşamak” başlıklı konuşmasında insanları uzun ve sağlıklı yaşatmada etkili olduğuna inanılan çok sayıda etmeni, bu konuda tıbbın yaklaşımını ve yapılan çok ciddi bilimsel araştırmalardan elde edilen şaşırtıcı sonuçları anlatıyor. Dr Gönül Ateşsaçan “Obezite konusunda Grup Hipnozu” yapıyor.  

Düşünce gücü ile beden ve bağışıklık sistemimizin ilişkisine yepyeni bir kanıt olan “Psiko-Nöro-Immunoloji” konusunu Prof Dr Kemal Nuri Özerkan 17 Kasım, Cumartesi günü anlatıyor. Uzm Dr Mehmet Yavuz “Beyin Yorgunluğu”Cana Kılıçcı herkesin ustalaşabileceği bir sanat olan “Çiçek Aranjmanı”  sunumu ile festivalde yer alıyor. Ayrıca, Radyo Voyage Genel Yayın Yönetmeni Neslihan Behmuaras “Müzikle Hayatın Keşfi” etkinliğini gerçekleştiriyor.  

18 Kasım, Pazar günü Op Dr Levent Ersan “Farklı Frekans ve Boyutları Algılama (3.Göz) üzerine Yeni Bilimsel Yaklaşımlar”, Dr. Ali Şehabettinoğlu “Bel ve Boyun Fıtıklarında Elle Tedavi ( Maniplasyon ): Nasıl ne Zaman?  Dr Ender Saraç “Bedensel ve Ruhsal Detoks” konularını anlatıyor. Festivalde ilk kez yer alan “Bütünsel bir Yaklaşım olarak Jonglörlük” konusunu "BÜTÜNSEL ve YAŞAMSAL OYUN EĞİTİMLERİ" Programının Kurucusu; Drama, Oyun, Sanat, Hareket Terapi ve Eğitim Uzmanı Serdar Güven sunuyor.  

Festival Programının ayrıntıları için yukarıdaki Katılımcılar / Etkinlikler / Seminerler ve Workshoplar butonlarını kullanabilirsiniz.

NATUREL 2012 Festivali, hergün 11.00-20.00 arası ziyarete açıktır. 20 TL’lik günlük giriş ücretine, gün içerisindeki tüm seminerler, etkinlikler ve atölye çalışmalarının çoğu dahildir. Biletler girişte alınabilir. Bu yıl davetiyeli girişler yalnız 15 ve 16 Kasım’da, yani festivalin ilk iki günü için geçerlidir.

Yararlı ve keyifli, yeni bir festivalde buluşmayı diliyoruz.


 

 
BYJONG Nöroeğitsel  Jonglörlük Oyunları Kurucusu

Yaratıcı Drama Lider Eğitmeni

Kurumsal İletişim Uzmanı

Bütünsel Yaşam ve Eğitim Koçu

Serdar GÜVEN

www.byjong.com

tel: 0535 865 07 53

e-mail ve facebook: serdarguven2003@gmail.com

 

 https://www.youtube.com/watch?v=jEvfg2v_lwc

 

https://www.youtube.com/watch?v=ySwE2qdOdRY

 

YAŞAM BİR BÜTÜNDÜR !

Bütünsel Yaşam için Jonglörlük ve Oyun İle Nöroeğitsel Gelişim

 

BYJONG

Psikomotor&Psikososyal

Zihinsel, Bedensel, Psikolojik, Sosyal

Bütünsel Yaşam, Eğitim ve Sağlık Koçluğu

İletişim, Özgüven, Farkındalık, Duygu, Düşünce ve Davranış

Dikkat, Konsantrasyon, Koordinasyon, Motivasyon Danışmanlığı

Eğitim, Koçluk, Mentorluk, Seminer, Sunum ve Etkinlik Hizmetleri

Nöroeğitsel Multitasking Yetenek ve Beceri Geliştirme Eğitim ve Etkinlikleri


BYJONG Bütünsel Beden-Zihin-Ruh dengesi ile doğal, sağlıklı bir yaşam için 25. Naturel festivalinde buluşuyoruz!... http://goo.gl/ugdF3B

  
2562 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın